Reference

aneb Zajistíme cokoliv od startu až po technické opravy během letu

Už jsme nalodili mnoho projektů a řadu z nich stále úspěšně kormidlujeme, protože dlouhodobá spolupráce během letu přináší ty nejlepší výsledky. Dobře se vyznáme v celém on-line Vesmíru, proto webové rakety našich klientů pocházejí z různých galaxií. Zvažujete renovaci vlastní rakety nebo byste rádi zcela novou? Prohlédněte si, které jsme už do on-line Vesmíru vystřelili

vybrane reference
vybrane reference
vybrane reference
vybrane reference
vybrane reference
UOL a.s. - market

Vytvořili jsme webové tržiště formou online aplikace UOL Market, na které klienti firmy UOL a.s. prezentují vlastní služby a produkty. Mohou tak jednoduše získávat nové zákazníky a poptávky a budovat značku odborníka mezi specifickou skupinou lidí.

Rezervační systém s e-shopem a informačním webem

Dokončili jsme rezervační systém s e-shopem a informační část webu, kde si jednoduše rezervujete ubytování a pronájem, koupíte dárek, poukaz nebo třeba sazenici, a dozvíte se o všech službách, novinkách a akcích.

Dokončení rozpracovaného magazínu

Nalodili jsme nedokončený webový magazín a doplnili chybějící součástky. Za letu zajišťujeme pravidelnou údržbu a doplňujeme nové funkce, jako je členská sekce pro zákazníky, paywall pro placené články nebo úprava SEO štítků.

Kurzy Horský průvodce

Vytvořili jsme webovou aplikaci pro přihlášené horské průvodce, kteří si chtějí rozšířit vzdělání a doplnit si zajímavé kurzy. Ve speciální sekci pro přihlášené jsme připravili nabídku kurzů, registraci i platební bránu.

Informační web na míru podle šablony externího grafika

Od externího grafika jsme dostali hotovou šablonu, podle které jsme vytvořili informační web pro členy UOL klubu. Na něm se členové seznámí s pravidly, podmínkami vstupu, majitelkou a zakladatelkou Janou Jáčovou a dozví se, kdy probíhá nejbližší akce.

Odstartované rakety podle kategorie

aneb Prohlédněte si projekty, které jsme dokončili

planets
planets

Připojíme se za letu

Už máme hotový web, ale potřebujeme naprogramovat nové funkce, zakomponovat nové nápady, vyladit nedokončený projekt nebo upravit pár drobností.

Předat projekt
planets

Startujeme z nuly

Nemáme vůbec nic, jen dobrý byznys a pár nápadů. Hledáme schopný a zkušený tým odborníků, který si spolehlivě poradí s našimi potřebami, požadavky i náročným zadáním.

Začít od začátku

Naši spokojení klienti

PRO KTERÉ JSME ROZVINULI, DOPLNILI, ZMODERNIZOVALI NEBO VYTVOŘILI JEJICH ON-LINE PROJEKT

partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner

Všechna pole povinná.

SSL zabezpečení