Naše služby pro váš web

NAVRHNEME NOVÝ DESIGN, MODERNIZUJEME RAKETOVÉ TECHNOLOGIE, NAKOPNEME TURBO POHON A DOLIJEME KOSMICKÉ PALIVO.

Ať už startujete s pouhým nápadem, nebo už jste dávno vyrazili, jsme na jedné lodi a o váš projekt se postaráme. Zmodernizujeme, rozvineme a vymyslíme to správné řešení a navrhneme celý plán letu.

planets
planets

Připojíme se za letu

Už máme hotový web, ale potřebujeme naprogramovat nové funkce, zakomponovat nové nápady, vyladit nedokončený projekt nebo upravit pár drobností.

Předat projekt
planets

Startujeme od nuly

Nemáme vůbec nic, jen dobrý byznys a pár nápadů. Hledáme schopný a zkušený tým odborníků, který si spolehlivě poradí s našimi potřebami, požadavky i náročným zadáním.

Začít od začátku

Váháte, kterou službu vybrat, nejste si jistí, co váš web potřebuje nebo jakým směrem se vydat? Napište nám nebo rovnou zavolejte. Probereme vaše možnosti a najdeme to nejlepší řešení pro váš projekt.


Co dalšího vaše weby tíží a my to umíme opravit

aneb Další služby, které pro vás zařídíme

Nalodíme váš web a zajistíme precizní servis. Zkontrolujeme funkčnost, dotáhneme šroubky, dolijeme palivo a vypustíme ho do Vesmíru.

Díky tomu získáte svižný, moderní web, který budí důvěru, podporuje vaši značku, a kde vaši zákazníci najdou všechny potřebné informace.

Pronajmeme vám vlastní garáž, ze které se nekrade ani do ní nezatéká. Uzpůsobíme ji na míru vašim potřebám, abyste mohli kdykoliv bezpečně odstartovat.

Stabilní zázemí je pro každou raketu základ úspěchu. Nechte si uzpůsobit služby na míru a mějte všechno pod jednou střechou.

Ať už máte více projektů nebo jen jeden obrovský, na dráze vás nenecháme samotné. Zajistíme vám projektového manažera, který dohlédne, abyste se nevychýlili z kurzu.

Možná vám zrovna chybí člen posádky, který by koordinoval všechny lidi v týmu a řízení tolika projektů. Rádi vám propůjčíme naši kormidelnici.

Žádná raketa neletí bez testování. Proto váš web před odletem do Kosmu pečlivě otestujeme a ujistíme se, že neobsahuje životně nebezpečné chyby.

Vyhneme se tak nevhodným řešením a černým dírám, které by vaše zákazníky vystřelily z paluby. Preferujeme bezpečný let.

Napravíme chyby, zmodernizujeme kosmické technologie a zařídíme raketovou rychlost, aby vás zákazníci snadno našli. Protože rychlý a moderní web vždycky najdete na prvním místě.

SEO servis provádíme průběžně, protože stejně jako konkurence neustále modernizuje své rakety, ani my nezůstáváme pozadu a držíme krok s kosmickými technologiemi.

Digitální marketing

Navrhneme vkusný design pro celý váš web. Zajistíme logo i celý logomanuál a obrandujeme vaši raketu od trysek až po kabinu.

Tiskoviny

Poradíme si i s tištěným materiálem, jako je návod k raketě, týmová trička pro váš tým, pěkné marketingové dárky pro zákazníky nebo rovnou celý merch.

Kontaktujte nás

Naši spokojení klienti

Pro které jsme rozvinuli, doplnili, zmodernizovali nebo vytvořili jejich on-line projekt

VIA IURIS

VIA IURIS

Od roku 2020 poskytujeme hostingové služby pro weby a emaily pro právní kancelář Via Iuris Alexandry Máry Paurové. V roce 2023 jsme začali pracovat na nové podobě webu.

10/2023

UOL

UOL

Informační web na míru podle šablony externího grafika

06/2023

Busines Media One

Busines Media One

Nalodili jsme nedokončený webový magazín a doplnili chybějící části. Za letu zajišťujeme pravidelnou údržbu a doplňujeme nové funkce, jako je členská sekce pro zákazníky, paywall pro placené články nebo úprava SEO štítků.

od 01/2021

RARE TECHNOLOGES

RARE TECHNOLOGES

Převzetí existujícího Wordpress webu do správy. Pravidelnmá údržba a vylepšování + rozvoj.

06/2023

Horská škola

Horská škola

Vytvořili jsme webovou aplikaci pro horské průvodce, kteří si chtějí rozšířit vzdělání a doplnit si zajímavé kurzy. Ve speciální sekci pro přihlášené jsme připravili nabídku kurzů, registraci i platební bránu.

03/2020

AČPM

AČPM

Převzetí webou psaného v PHP Nette do správy. Opravy existujících problémů a péče o trvalou funkčnost webu

12/2022

Kosmické technologie, na které je spolehnutí

Turbo palivo a raketový pohon jsou základ. Aby vám to svištělo, máme i něco navíc.

technology technology technology technology technology technology technology

Proč se nalodit s námi?

ball

Stálá posádka

Za letu nikdo nevyskakuje ani neodlétá. Jsme na jedné lodi a společně pracujeme na co nejlepším výsledku, dokud ho nedostaneme.

ball

Nekonečná dráha

O váš projekt se staráme i poté, co dosáhneme výsledku. Navrhujeme zlepšení, konzultujeme společné nápady a pracujeme na tom, abyste doletěli co nejdál.

ball

Nelítáte v tom

Protože cokoliv potřebujete, my to máme. Na otázky známe odpověď, na problém máme řešení, na zádrhel máme alternativní řešení.

ball

Hyperkomunikujeme

Do leklé ryby máme daleko. Každý nápad, doporučení nebo návrh s vámi okamžitě konzultujeme. Nečekáme, až se ozvete. Děláme první krok.

Odstartujme společně

Všechna pole povinná.

SSL zabezpečení