Připojíme se za letu

aneb Máme web, e-shop nebo jiný projekt, který potřebujeme zmodernizovat, vyladit nebo upravit

Ať už vás programátor nechal ve štychu, nedokáže si poradit s vaším zadáním nebo vám jen chybí člověk pro dlouhodobou občasnou údržbu, máme pro vás řešení. Váš byznys jednoduše uchopíme, nalodíme za letu a doděláme, co je potřeba. Opravíme, co nefunguje, upravíme, co si žádá změnu a zanalyzujeme vaše zákazníky. Dodáme vám nápady i doporučení, aby vám to svištělo, a posuneme vás do nových vesmírných výšin.

ball

Naprogramujeme nové funkce a postavíme složitá řešení

Rozvineme a naprogramujeme všechny vaše byznys požadavky. Ať už jste dostali zpětnou vazbu od klienta, rádi byste nové funkce nebo máte zajímavé myšlenky. Navrhneme vylepšení a společně zrealizujeme vaše nápady.

ball

Dokončíme nedokončené

Možná vám současný vývojář utekl nebo si s řešením neporadil. Naše posádka má dlouholeté zkušenosti z mnoha desítek projektů a hravě si poradíme i se složitým zadáním. Všechno spolu probereme, vysvětlíme a včas dodáme řešení.

ball

Zajistíme nárazové úpravy i pravidelnou údržbu

Hledání lidí na občasné úpravy zabírá spoustu času a ne vždycky vede k dobrým výsledkům. Proto váš web rádi nalodíme k nám. Zajistíme pravidelnou údržbu i WordPress hosting a zapracujeme vaše návrhy na úpravy, kdykoli budete potřebovat.

Proč se nalodit za letu

aneb Pár úprav dokáže víc než náročný redesign

Ušetříte čas i peníze

Někdy se zdá předělávání starých věcí zdlouhavé, zbytečné a náročné. Ale opak je pravdou. V cizích kódech se umíme zorientovat, a napravíme, co je třeba. Velké změny naopak mohou pohřbít celý váš byznys.

Let bez rizika

Investice jsou citlivá věc a nemá smysl vyhodit hned na startu celý balík jen proto, že web vypadá staře. Proto si společně sedneme a promyslíme, jak vašemu projektu pomoci. Často stačí nahodit jen turbo pohon, vyměnit motory, vylepšit design, a už to frčí!

Snadná spolupráce

Tam kde nestačí váš dodavatel jednoduše nastoupíme my. Můžeme tedy spojit síly, spolupracovat a vzájemně se doplňovat. Snadno také navážeme tam, kde váš dodavatel skončil, pokud třeba přestal komunikovat.

rocket wordpress

Jak probíhá nalodění

aneb co vás čeká před odletem

1

Setkáme se na osobní nebo on-line schůzce

Představíte nám své typické požadavky a trable, které zrovna řešíte. Naplánujeme rozsah spolupráce, který vám bude vyhovovat a zkonzultujeme, jestli nás čeká pravidelný přísun práce, nebo jestli spíše nárazově potřebujete zakomponovat novinky. Nastavíme si pravidla společného letu a vyžádáme si od vás kopii vašeho systému, přístup ke kódu a databázi.

2

Analyzujeme stav a doladíme plán nalodění

Posádka se sejde u vaší webové rakety a interně posoudíme kvalitu kódu a použité technologie. Připravíme konkrétní návrh řešení, jak by spolupráce probíhala a vypočítáme vám rozpočet na úpravu rakety. Následně dojednáme detaily, podepíšeme potřebnou smlouvu a zahájíme zlepšování.

3

Pustíme se do práce

Modernizujeme, programujeme a upravujeme současný stav vaší webové rakety, aby odpovídala vašim představám. Veškeré nové funkce testujeme, abychom omylem nevlétli do černé díry, a dohlížíme na bezproblémový let během úprav.

Co vás s námi čeká

aneb Proč odstartovat s námi

Rozumné termíny

Vaše požadavky realizuje zkušená posádka v rozumném termínu. Nemusíte čekat celý světelný rok.

Zastupitelnost

Nemoci ani dovolené v týmu řídícího střediska webových letů vás neohrozí. Naše posádka má skvělou zastupitelnost, proto změnu ani nepostřehnete.

Odbornost

Naši zkušení konstruktéři, technici, testeři i designéři si poradí s každým zadáním. Už jsme viděli hodně webových raket z jiných konstrukčních agentur, a snadno si s nimi poradíme.

Komunikativnost

Odpovídáme raketovou rychlostí, kterou si můžete pojistit i smluvně. Zpravidla to však zvládáme mezi 24 - 48 hodinami.

Úspěšně naloděné projekty

Za letu už jsme nalodili spoustu projektů, na kterých neustále pracujeme. Kormidlujeme jejich směr, modernizujeme design a konstruujeme nové funkce. Návštěvníci stránek nemusí řešit velké změny nebo náhlou nefunkčnost a všechno se mění pozvolně. Podívejte se na úspěšně naloděné rakety, které křižují Vesmír.

rocket

Napište nám

Domluvíme si společnou schůzku, kde vaše nápady a návrhy probereme a zjistíme, jestli nám spolupráce bude fungovat. Až obdržíme zprávu, zavoláme vám, kvůli termínu.

Poslat signál