wordpress

Vyřešíme vaše požadavky, které ohledně wordpress webu máte

aneb S námi máte web, který plní cíle a očekávání

ball

Naprogramujeme nové funkce

Rozvineme a naprogramujeme všechny vaše byznys požadavky. Ať už jste dostali zpětnou vazbu od klienta, rádi byste nové funkce nebo máte zajímavé myšlenky. Navrhneme vylepšení a společně zrealizujeme vaše nápady.

ball

Dokončíme nedokončené

Možná vám současný dodavatel “zmizel” nebo si s řešením neporadil. Naše posádka má dlouholeté zkušenosti z mnoha desítek projektů a hravě si poradíme i se složitým zadáním. Všechno spolu probereme, vysvětlíme a včas dodáme řešení.

ball

Zajistíme pravidelnou údržbu i nárazové úpravy

Hledání lidí na občasné úpravy zabírá spoustu času a ne vždycky vede k dobrým výsledkům. Proto váš web rádi nalodíme k nám. Zajistíme pravidelnou údržbu i WordPress hosting a zapracujeme vaše návrhy na úpravy, kdykoli budete potřebovat.

Dejte nám vědět, co vás pálí
wordpress

Jak probíhá nalodění a převzetí webu do správy

aneb co vás čeká před napojením naše řídící středisko

1

ZÁLOHA

Při práci s letícími weby jsme vždycky velmi pečliví. Proto si před začátkem jakýchkoli prací stáhneme váš WordPress web a vytvoříme demo kopii i WordPress hosting.

2

EXKURZE

Prohlédneme si váš wordpress web, seznámíme se s interiérem a mrkneme na technické detaily a jednotlivé součástky. Zajímá nás CDN, hosting i server.

3

ANALÝZA

Zanalyzujeme celkový stav vašeho wordpress webu. Posoudíme, co mu schází, kde jsou nějaké závady a kde smrtelně nebezpečné poruchy. A doporučíme vám změny či vylepšení.

wordpress

Výbava na cestu

aneb co bude k dispozici pro váš wordpress web během jeho letu online versmírem

pillot
Správa vašeho wordpress webu

Poletíte první třídou

Obdržíte:
  • Dohled, aktualizace, zálohování
  • Individuální služby podle vašich potřeb
  • Pravidelný reporting
  • Garantovaný počet hodin práce každý měsíc
Chci vidět vaši nabídku na správu wordpress webu
wordpress

Wordpress web hosting

aneb když chcete mít vše zařízené dohromady

Pokud vám váš stávající hosting pro web nevyhovuje nebo nedostačuje, připravíme místo na naich hosting serverech. Ty jsou speciálně uzpůsobené pro Wordpress weby. Pokud je váš web náročnější, pak jsme schopni bna míru upravit hosting parametery podle potřeby.

Weby v naší správě

aneb kdo s námi již letí

rocket

Zajímá mne
správa Wordpress webů

Domluvíme si společnou schůzku, kde vaše nápady a návrhy probereme a zjistíme, jestli nám spolupráce bude fungovat. Až obdržíme zprávu, zavoláme vám, kvůli termínu.

Chci, abyste mi zavolali