Navrhneme technologie a naplánujeme strategii. Zavedeme nové produkty, rozjedeme prodejní kampaně a vybudujeme dobré vztahy s vašimi zákazníky.

Proč s námi odstartovat e-mail marketing

1

Zkušená posádka

Poradíme si s každým zadáním a málokdy nás něco překvapí. I během dovolených nebo nemoci u kormidla vždy někdo stojí. Používáme kosmické technologie a sbíráme nové znalosti z jiných galaxií, takže máte záruku nadčasového výsledku.

2

Zacílená strategie

Analyzujeme váš byznys a naplánujeme e-mail marketingovou strategii do posledního světelného (k)roku. Vytvoříme plán pro e-mailovou kampaň i jednotlivé newslettery a navrhneme konkrétní obsah, abyste dosáhli svých vytyčených cílů.

3

Pravidelné reporty

Neustále sledujeme, jak si každý e-mail vede. Úspěšnost a efektivita e-mailové kampaně jsou pro nás zásadní, proto podle sesbíraných dat připravíme podrobný report. Společně ho pak projdeme, upravíme následující kroky a navrhneme další postup.

Čísla vládnou Vesmíru

aneb Co už máme za sebou

7

let v online
Vesmíru

53

naloděných
klientů

12

členů
posádky

198

odstarovaných
webových raket

Co vás za letu čeká

ball

Jsme na jedné lodi

Ať už tvoříme newsletter, píšeme texty nebo plánujeme e-mailingovou kampaň, přizpůsobujeme se vašim zákazníkům. Pracujeme se všemi dostupnými daty, díky kterým připravíme obsah na míru konkrétním osobám. Protože věříme, že člověk je vždy na prvním místě.

ball

Naplánujeme dráhu

Každá úspěšná kampaň vychází z kvalitního plánu a dat. Proto si předem nachytáme systém, se kterým získáme e-maily od různých typů návštěvníků vašich stránek. Pro každou kategorii připravíme ten správný způsob a atraktivní nabídku, která je nadchne. A e-mail je váš.

ball

Používáme raketové technologie

E-mailing musí svištět rychlostí světla. A k tomu používáme automatické odesílání e-mailů, které zvyšuje jejich úspěšnost. Plánujeme čas, datum i okolnosti, kdy e-mail přistane ve schránce. Snadno tak vaše zákazníky provedeme celou kampaní od úvodního přivítání až po prodej.

ball

Dáme vám hlas

Na který vaši zákazníci zaručeně uslyší. Připravíme newsletter marketing a napíšeme texty pro jednotlivé zprávy. Obsah e-mailů vždy chystáme na míru konkrétním osobám podle jejich zájmů, problémů a potřeb. Díky tomu si získáme jejich pozornost a snáze dosáhneme výsledků.

ball

Myslíme i na detaily

Připravíme landing pages pro objednávku produktu, kurzu, semináře nebo jiné služby. Zákazníci se k nim pak dostanou skrze odkaz v newsletterech, které pošleme ve správném pořadí ve správný čas. Kvalitně navržené stránky zvyšují důvěryhodnost, prokliky i počet objednávek.

ball

Počítáme každý (k)rok

Sledujeme dráhu každého e-mailu. Jak rychle letěl, kolikrát ho zákazníci viděli, kolikrát ho prozkoumali a kolikrát se proklikli až do kokpitu. Sbíráme všechna data a tvoříme z nich reporty. Podle nich pak vyhodnocujeme jejich úspěšnost, upravujeme další kroky a ladíme detaily.

rocket

CHCI NAPLÁNOVAT E-MAILING

Domluvíme si společnou schůzku, kde vaše nápady a návrhy probereme a zjistíme, jestli nám spolupráce bude fungovat. Až obdržíme zprávu, zavoláme vám, kvůli termínu.

Poslat signál