Proč webové aplikace od nás?

ball

7 světelných let

Během kterých jsme obletěli nespočet galaxií, nalodili spoustu klientů a nasbírali zkušenosti z oblasti tvorby webů, programování, vývoje aplikací i spolupráce s různými firmami.

ball

1 zkušená posádka

Zajistíme cokoliv od konstrukce, designu, návrhu, přes vývoj a testování až po vypuštění rakety do Vesmíru. Máme skvělou zastupitelnost, proto za kormidlem vždy někdo stojí.

ball

47+ odstartovaných raket

O některé se stále staráme, jiné si letí po vlastní dráze. Vytvořili, upravili a zmodernizovali jsme mnoho e-shopů a webů a naprogramovali jsme řadu aplikací na míru.

Proč odstartovat vývoj aplikací?

1

Zkušená posádka

O vývoj software se stará zkušená posádka, která rozumí programování, jiným galaxiím i hyperkosmickým technologiím. Ví, které tlačítko je třeba, a dolije vašemu byznysu to správné palivo. Zkonstruujeme webovou raketu, navrhneme design, vyvineme nové aplikace, zajistíme přímý let i strategickou analýzu. Marketing, SEO nebo třeba e-mailing zvládneme levou zadní.

2

Hyperkosmické technologie

Vyznáme se v technologiích a vždy používáme takové, které znají ve všech galaxiích, drží krok s dobou a neustále se vyvíjejí. Díky tomu poletíte jako blesk a získáte kvalitní kód, který můžete kdykoli změnit, rozvinout nebo uzpůsobit svým potřebám. Poradíme si také s napojením na externí systémy, ať už jde o analytiku, e-mail marketing, CRM nebo cokoliv dalšího.

3

Dlouhodobý let

Úspěšným startem naše práce nekončí. I nadále testujeme všechny funkcionality a děláme všechno pro to, abyste neskončili v černé díře. Podporujeme váš projekt a rozvíjíme nové funkcionality. Doléváme nejnovější palivo, modernizujeme technologie a navrhujeme vylepšení, se kterými předletíte konkurenci.

Čísla vládnou Vesmíru

aneb Co už máme za sebou

7

let v online
Vesmíru

53

naloděných
klientů

12

členů
posádky

198

odstarovaných
webových raket

Co vás během letu čeká

ball

Analýza

S námi v černé díře neskončíte! Než se začneme vrtat pod kapotou vaší rakety, pečlivě prozkoumáme stávající stav. Vyzjistíme všechny vaše požadavky a prozkoumáme možná řešení i funkcionality.

ball

Návrh

Po pečlivém přezkoumání vám předneseme naše návrhy. Dostanete od nás řešení jak z pohledu uživatele, tak z pohledu člena posádky. Všechno vám vysvětlíme a připravíme rozhraní i grafické návrhy.

ball

Vývoj

Vývoj software na zakázku začíná! Používáme hyperkosmické technologie, díky kterým posvištíte rychleji než světlo. Jsme neustále v kontaktu a hlásíme vám, co se na palubě rakety zrovna děje. Každou připomínku okamžitě zapracováváme.

ball

Testování

Dokončili jsme vývoj aplikace a přišel čas na poslední testování. Než odletíme do Vesmíru, otestujeme a zkontrolujeme dílčí části softwaru. Na testování se podílíme společně a případné chyby hledá celá naše posádka i vaši lidé.

ball

Odlet

Máme vše schváleno a odsouhlaseno. Teď už jen nasadíme software na míru do reálného provozu a připravíme se k letu. Žádné odklady ani zdržování. Nalodíme posádku, naposledy zkontrolujeme všechny kroky a letíme.

ball

Údržba a rozvoj

Úspěšným odletem to nekončí! I nadále analyzujeme chování lidí z jiných galaxií a hledáme mezery, které můžeme vyplnit. Sledujeme provoz aplikace, vyhodnocujeme výsledky a navrhujeme další změny na zlepšení

rocket

CHCI SOFTWARE NA MÍRU

Domluvíme si společnou schůzku, kde vaše nápady a návrhy probereme a zjistíme, jestli nám spolupráce bude fungovat. Až obdržíme zprávu, zavoláme vám, kvůli termínu.

Poslat signál