rocket wordpress

Proč letět s námi

aneb jaké jsou benefity spolupráce

Dotáhneme i nedokončené aplikace a rádi se pustíme i do složitějšího zadání. Tvoříme webové aplikace, které vám zjednoduší byznys a získají spokojené zákazníky

1

Zkušená posádka

Zařídíme vývoj aplikací, návrh designu, strategickou analýzu, SEO i marketing. Naši raketu kormidluje hlavní kormidelnice, díky které držíme kurz. Vývoj internetových aplikací zajišťují naši designéři, projektanti a konstruktéři a celé posádce šéfuje velitel.

2

Hyperkosmické technologie

Používáme programovací jazyk PHP a knihovny Symfony, které znají v celém Vesmíru napříč galaxiemi. Proto vždy naprogramujeme kvalitní a efektivní kód, který kdykoli snadno rozvineme, upravíme a vylepšíme. Zákazníky osloví náš pěkný a funkční design.

3

Intergalaktické spojení

Webové aplikace nenecháváme letět samotné. Propojíme je s externími technologiemi a systémy, jako je analytika, e-mail marketing systémy, firemní CRM a mnoho dalšího. Postaráme se o to, aby vám aplikace přinášela co největší užitek a zjednodušila byznys.

4

Testování a rozvoj

Naše práce nikdy nekončí. Jakmile odstartujeme, i nadále testujeme funkcionality a dohlížíme na bezproblémový let. Jsme s vámi v kontaktu a zajímáme se o vaše nápady, myšlenky a potřeby. Zapracováváme všechny vaše připomínky a dále rozvíjíme aplikaci.

Co všechno umíme ...

Navrhneme, vyvineme a naprogramujeme aplikace pro váš byznys. Zefektivníme prodeje, přivedeme nové zákazníky a zvýšíme zisky.
Začneme od začátku, nebo převezmeme nedokončený kód.

  • Rezervační systémy
  • Rozšíření ERP, účetních a skladových systémů
  • Specializované prodejní systémy (poukazy, členství)
  • Cenové srovnávače
  • Firemní intranety
  • B2B velkoobchodní systémy
  • Affiliate systémy
  • Webové hry

Čísla vládnou Vesmíru

aneb Co už máme za sebou

7

let v online
Vesmíru

53

naloděných
klientů

12

členů
posádky

198

odstarovaných
webových raket

rocket

CHCI VÝVOJ APLIKACE

Domluvíme si společnou schůzku, kde vaše nápady a návrhy probereme a zjistíme, jestli nám spolupráce bude fungovat. Až obdržíme zprávu, zavoláme vám, kvůli termínu.

Poslat signál