¨

O nás

aneb Nakoukněte do zákulisí našeho raketoplánu

Umíme weby, které mají hodnotu a přinášejí reálné výsledky

Před více než 7 lety jsme začínali s programováním a vývojem aplikací na míru. Od té doby jsme nasbírali hromadu zkušeností a rozšířili posádku o zkušené konstruktéry, projektanty, testery, kormidelníky a techniky, kteří rozumí webům, vašemu byznysu a skvěle se orientují v online Vesmíru.

Hravě si poradíme s modernizací, redesignem nebo úpravami stávajících projektů i s tvorbou úplně nového webu nebo aplikace.

Nezáleží, jestli se k nám naloďujete za letu od jiného dodavatele nebo teprve startujete od nuly. Postaráme se o všechno.

Čísla vládnou Vesmíru

aneb Co už máme za sebou

7

let v online
Vesmíru

53

naloděných
klientů

12

členů
posádky

198

odstarovaných
webových raket

Slovo velitele

Nebojte se komunikace s námi. Jsme astronauti z galaxie IT, rozumíme vaší řeči a taky jí mluvíme. Na vaše projekty i potřeby se vždy nacítíme a analyticky zhodnotíme.

Proto snadno probereme váš byznys, návrhy na zlepšení nebo zcela nový projekt, který vám rádi vytvoříme od základu.

Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci a o weby se pečlivě staráme dál. Aktualizujeme a modernizujeme technologie a přicházíme s novými návrhy, nápady a doporučeními, která vás vystřelí o kus dál.

richard

Ing. Richard KOZA

majitel společnosti a velitel posádky

“Vždycky jsem chtěl podnikat. Přiznám se, že jsem zaměstnanec nikdy nebyl a nikdy mě to ani nelákalo. A když jsem se v roce 2016 rozhodoval, co budu dělat, rozhodl jsem se pro firmu v oblasti internetu. Rozuměl jsem webům, programování i WordPressu. Dneska jsem opravdu rád, že vedu stabilní firmu, která překonala covid i další nástrahy podnikání, a že mám v týmu schopné lidi, kteří se chtějí rozvíjet, podílí se na chodu firmy a mohu se na ně kdykoli spolehnout.”

Naši spokojení klienti

Pro které jsme rozvinuli, doplnili, zmodernizovali nebo vytvořili jejich on-line projekt

partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner

Proč letět s námi

Společně rozvineme váš byznys a připravíme stabilní zázemí pro prodej a propagaci vašich služeb nebo produktů. Poradíme si s ledasčíms, proto se nebojte přijít s jakýmkoli nápadem. Umíme ho správně uchopit a přetvořit na byznysovou příležitost, která vám přinese zisk.

Při spolupráci vám je k ruce zkušená posádka, na kterou je spolehnutí. Máme dobrou zastupitelnost, proto si ani nevšimnete, že už nastal čas dovolených nebo nás přepadl zákeřný virus. U kormidla stále někdo stojí a na celý projekt pečlivě dohlíží. Používáme kosmické technologie, takže máte záruku nadčasového výsledku, který jde s dobou. Sami se navíc neustále vzděláváme a sbíráme nové znalosti z jiných galaxií, abychom do vašeho projektu pokaždé vložili maximum.

1

Zkušená posádka

Poradíme si s každým zadáním a málokdy nás něco překvapí. Máme dlouholeté zkušenosti a rozumíme webům i vašemu byznysu.

2

Raketová technologie

Používáme celosvětově používané knihovny Symfony a programovací jazyk PHP, rozumíme si také s WordPressem. Zkrátka tvoříme projekty tam, kde to frčí.

3

Lidský přístup

Mluvíme vaším jazykem, i když pocházíme z galaxie IT. Hodně nasloucháme a ptáme se, dokud si 100% nerozumíme. Dobrá komunikace je pro nás zásadní.

4

Proaktivní řízení

Váš projekt nenecháme poletovat bez kontroly mezi hvězdami. Naopak naplánujeme každý světelný rok, abyste ve správný čas dosáhli vysněných cílů.

5

Plánování dráhy

Bezproblémový let, který vám přinese očekávané výsledky, si žádá pečlivou přípravu. Analyzujeme celý váš Vesmír.

Členové posádky

aneb Odborníci, kteří zajistí ty správné výsledky

girl
girl
girl
girl

Napište nám

Domluvíme si společnou schůzku, kde vaše nápady a návrhy probereme a zjistíme, jestli nám spolupráce bude fungovat. Až obdržíme zprávu, zavoláme vám, kvůli termínu.

Všechna pole povinná.

SSL zabezpečení