Profesionální online vizitka, která zvýší zisky i počet objednávek. Důvěryhodná webová stránka, která přivede nové zákazníky. Odstartujte svůj byznys s kvalitním webem na míru.

1

Úspěšná flotila

Máme za sebou více než 7 let úspěšného letu, přes 78 odstartovaných projektů a více než 47 naloděných klientů. Vyznáme se v technologiích, navrhneme vkusný design, dodáme čtivé texty a obstaráme poodletový servis..

2

Zkušená posádka

Za weby na míru ručí náš velitel, konstruktéři, hlavní kormidelnice, odborníci na vaši galaxii, designéři i projektanti. Zajistíme SEO, marketing i strategickou analýzu. Díky tomu tvorba webových stránek na míru proběhne hladce.

3

Hyperkosmická technologie

Postaráme se o nejnovější technologie a zajistíme potřebný servis. Váš web poletí rychleji než světlo. Vyhnete se černým dírám, předletíte konkurenci a získáte místo na prvních příčkách vyhledávacího žebříčku.

4

Propojení s cizími technologiemi

Technologie z cizích galaxií nám nejsou cizí. Propojíme vaše stránky s jakýmkoli systémem a poradíme si s analytikou, vaším CRM systémem, účetním systémem Pohoda, e-mailingem nebo třeba se skladovými zásobami..

Čísla vládnou Vesmíru

aneb Co už máme za sebou

7

let v online
Vesmíru

53

naloděných
klientů

12

členů
posádky

198

odstarovaných
webových raket

Jak tvorba stránek na míru probíhá

ball

Analýza a strategie

Probereme vaše představy a přání. Rozvineme myšlenky a nápady. Navrhneme design, UX i grafiku a specifikujeme si detaily. Rozhodnete se, jestli použijeme vaše texty, nebo náš copywriter vytvoří nové

ball

Tvorba webu

Jakmile si odsouhlasíme návrh, pustíme se do práce. Nakódujeme přehledný, srozumitelný a dobře ovladatelný web a vyhrajeme si s detaily. Celý průběh můžete sledovat v demo verzi, kterou pro vás vytvoříme.

ball

Rozvoj a údržba

Po startu se pustíme do rozvoje současných aplikací, modernizujeme technologie, staráme se o cloud i hosting a pravidelně monitorujeme výkon i výsledky. Díky pravidelné údržbě se nikdy nevychýlíte z kurzu.

rocket

CHCI VYTVOŘENÍ WEBU NA MÍRU

Domluvíme si společnou schůzku, kde vaše nápady a návrhy probereme a zjistíme, jestli nám spolupráce bude fungovat. Až obdržíme zprávu, zavoláme vám, kvůli termínu.

Poslat signál