Správně uchopené nápady a vize. Úspěšně zrealizované projekty. Projektový manažer popadne kormidlo vaší webové rakety a dotáhne projekt k úspěšnému finále.
Nemáte vlastního kormidelníka? Vyzkoušejte náš pronájem projektového manažera.

1

7 let kormidlování

Mezi asteroidy a cizími galaxiemi s celou posádkou

2

1000+ zorganizovaných schůzek

Na palubě i ve vaší galaxii

3

100+ odřízených raket

z galaxií technologií, cyklistiky, pohostinství nebo třeba horské turistiky

Co vám manažer projektu odkormidluje?

ANEB ROLE PROJEKTOVÉHO MANAŽERA VE VAŠEM TÝMU

ball

Testování

Cokoliv na projektu získá známku “hotovo”, naše projektová manažerka a hlavní kormidelnice se pouští do testování všech hotových řešení a úkolů. Předcházíme tak černým dírám a dáme vám vědět dřív, než dojde ke kolizi.

ball

Monitoring

Ostřížím zrakem dohlíží na každou část projektu. Ptá se, zajímá se, plánuje, navrhuje a zpracovává. Neunikne jí ani šustnutí a má přehled o každém pohybu ve vaší webové raketě. Sesbírané poznatky pak přetvoří do srozumitelných výsledků, které vám předá.

ball

Koordinace

Nemáte čas ani chuť plánovat schůzky s dalšími členy posádky? Potřebujete rozdělovat úkoly a hlídat tým, ale chybí vám kapacita? Projektový manažer naplánuje všechny schůzky i setkání a dodá vám i témata, která je potřeba vyřešit.

ball

Obsah

Naše hlavní kormidelnice si poradí jak s grafikou, tak s obsahem. Grafiku hravě zajistí od vašeho zadání, přes úpravy až po dodání. Obstará zadání ke kódování do HTML a také vám na stránky nebo do aplikace nahraje připravený textový obsah.

Správně uchopené nápady a vize. Úspěšně zrealizované projekty. Projektový manažer popadne kormidlo vaší rakety a dotáhne projekt k úspěšnému finále. Nemáte vlastního kormidelníka?
Vyzkoušejte náš pronájem projektového manažera.

Před více než 10 lety jsme začínali s programováním a vývojem aplikací na míru. Od té doby jsme rozšířili tým o další odborníky a převedli svou působnost na tvorbu webových projektů. Dnes je to už déle než 5 let, co umíme weby, které vám přinášejí hmatatelné výsledky ve formě nových zákazníků, poptávek nebo objednávek.

Hravě si poradíme s tvorbou náročnějších projektů na míru i se správou jednoduchých informačních webů vytvořených například na platformě WordPress. Nezáleží, jestli přecházíte od jiného dodavatele, teprve s webem začínáte, anebo jste si stránky doposud spravovali sami. Postaráme se o všechno.

Čísla vládnou Vesmíru

aneb Co už máme za sebou

7

let v online
Vesmíru

53

naloděných
klientů

12

členů
posádky

198

odstarovaných
webových raket

Co vás s námi čeká

aneb Proč odstartovat s námi

Rozumné termíny

Vaše požadavky realizuje zkušená posádka v rozumném termínu. Nemusíte čekat celý světelný rok.

Zastupitelnost

Nemoci ani dovolené na Marsu vás neohrozí. Naše posádka má skvělou zastupitelnost, proto změnu ani nepostřehnete

Odbornost

Naši zkušení konstruktéři, technici, testeři i designéři si poradí s každým zadáním. Snadno si poradíme i s projektem, který tvořil někdo jiný.

Komunikativnost

Odpovídáme raketovou rychlostí, kterou si můžete pojistit i smluvně. Zpravidla to však zvládáme mezi 24 - 48 hodinami.

rocket

Potřebuji projektového manažera

Domluvíme si společnou schůzku, kde vaše nápady a návrhy probereme a zjistíme, jak vám naše projektová manažerka může pomoci. Až obdržíme zprávu, zavoláme vám, kvůli termínu.

Chci projekťáka