Co vám e-shop na míru přinese

1

Zkušená posádka

Která rozumí jiným galaxiím, hyperkosmickým technologiím i vašim zákazníkům. Zajistíme strategickou analýzu, marketing, e-mailing i SEO. Naprogramujeme funkce, navrhneme design a odstartujeme přímý let.

2

Hyperkosmické technologie

Zkonstruujeme WooCommerce e-shop i e-shop WordPress a naprogramujeme kvalitní efektivní kód, se kterým získáte rychlost světla. Pro vaše zákazníky navrhneme UX i design, který si zamilují.

3

Intergalaktické spojení

E-shop na zakázku propojíme s externími systémy, jako je analytika, e-mailing, CRM, skladové systémy, platební brány, feedy nebo třeba doručovací služby. Kvalitní spojení je základem pohodlného nákupu.

4

Údržba a rozvoj

Hotový e-shop pravidelně kontrolujeme a staráme se, aby frčel na prvních příčkách vyhledávačů. Během letu testujeme, rozvíjíme a modernizujeme funkcionality, jsme v kontaktu a upravujeme detaily.

Čísla vládnou Vesmíru

aneb Co už máme za sebou

7

let v online
Vesmíru

53

naloděných
klientů

12

členů
posádky

198

odstarovaných
webových raket

B2B e-shopy i B2C e-shopy

ball

B2B e-shop

Členská sekce pro registrované B2B partnery, veřejný online katalog produktů nebo sekce pro zaměstnance. Pro B2B e-shop připravíme pěkné prostředí se vším, co k němu patří.

ball

B2C e-shop

Jednoduché řešení pro pohodlný nákup koncových zákazníků. Žádné přihlašování, žádné zdržování. Intuitivní prostředí i pěkný design zaručují snadnou cestu od košíku po doručení.

Kosmické technologie

aneb Turbo pohon pro vás e-shop

ball

WooCommerce e-shop

Převezmeme, vymyslíme a zkonstruujeme WordPress nebo WooCommerce e-shop pro vaše produkty i služby. Rádi se chopíme hotového, nebo sestavíme zcela nový. Zajišťujeme servis a kontrolujeme stav letu. Pravidelně analyzujeme, jak si vedete, kam směřujete a v případě potřeby upravíme kurz. Děláme všechno pro to, aby vám to frčelo.

ball

E-shop na míru v Symfony a PHP

Pro náročné projekty se WooCommerce nehodí. Bývá pomalý, chybí mu funkce a nesplňuje očekávání vašich zákazníků. Proto programujeme e-shopy i funkce na míru. Vytvoříme speciální funkce a vyhrajeme si s každou maličkostí. Staráme se i o e-shopy, které tvořil někdo jiný. Zajistíme pravidelný servis a udržíme vás na dráze.

rocket

CHCI VYTVOŘIT E-SHOP NA MÍRU

Domluvíme si společnou schůzku, kde vaše nápady a návrhy probereme a zjistíme, jestli nám spolupráce bude fungovat. Až obdržíme zprávu, zavoláme vám, kvůli termínu.

Poslat signál