Startujeme od nuly

aneb Máme skvělý byznys, vizi a pár nápadů

Ať už plánujete kompletně přetvořit novou on-line službu, e-shop nebo informační web pro své produkty nebo máte konkrétní představu nebo jen pár návrhů pro váš nový on-line projekt, pustíme se do toho společně. Umíme pracovat i s vaším současným webem a nevadí nám hrabat se v cizím kódu. Čeká nás řada kroků než vytvoříme multifunkční prototyp a odletíme do Vesmíru.

Co potřebujete pro úspěšný start

ANEB VŠECHNO MÁ SVŮJ ČAS

ball

Odpověď na PROČ

Bez odpovědí neodstartujete. Proč web potřebujete. Jaké cíle očekáváte. Kam chcete doletět. Čemu web poslouží. Kdo jsou zákazníci. Co kupují. Jaké máte produkty a služby. Co nejvíce vydělává. Váháte? Pošleme vám seznam otázek, které vás nasměrují. Na vaše podnikání se podíváme společně.

ball

Trpělivost a čas

Žádný projekt netrvá pár týdnů. Počítejte s minimálně dvěma měsíci, během kterých společně zkonstruujeme kosmické dílo, které budeme postupně ladit a upravovat. Protože i za letu je co zlepšovat.

ball

Budget a rozpočet

Stejně jako žádná raketa neletí do Vesmíru zadarmo, ani váš web nevystřelí jen tak. S dostatečným rozpočtem se můžete těšit na spolehlivou a zkušenou posádku, raketové technologie a turbo pohon, který celý projekt žene vpřed.

ball

Ochotu minimalizovat riziko

Možná nezačneme úplně od nuly, ale redesignujeme váš stávající projekt. Při tom však hrozí několik rizik, která mohou ovlivnit výsledky nového webu. I z toho důvodu se můžeme připojit za letu. Nemusíte se ale zbytečně obávat. O všech rizicích vám vždycky dáme vědět a společně minimalizujeme všechny možné potíže.

rocket wordpress

Jak realizace projektu probíhá

aneb takhle budeme postupovat při konstrukci webové rakety

1

Setkáme se na schůzce

Zjistíme, jestli nám společný start může vyjít, a pokud ano, provedeme úvodní analýzu vašich potřeb a požadavků na nový web, pečlivě rozfázujeme přípravu odletu, seznámíme vás s hlavními členy naší posádky a nastavíme si pravidla letu.

2

Naplánujeme let

Zanalyzujeme odpovědi na otázky o vašem podnikání, zákaznících, produktech a službách, a vytvoříme strategii na míru vaší webové raketě. Naplánujeme konstrukci a navrhneme dráhu pro bezproblémový průlet online Vesmírem.

3

Analyzujeme dráhu

Zajistíme SEO analýzu pro přípravu textů a obsahu. Provedeme uživatelské testování se starým webem, abychom odhalili problémová místa, a proskenujeme seznam stávajících URL adres, které pak zachováme nebo přesměrujeme.

4

Navrhneme prototyp

Pro nové aplikace zajistíme prototyp, wireframe a grafiku, abyste viděli, jak bude celý projekt vypadat. Vše si společně projdeme a postupně schválíme.

5

Pustíme se do konstrukce

Nakódujeme grafiku do HTML nebo JavaScriptu, zajistíme backend, nasadíme CMS, vytvoříme a naprogramujeme funkcionality. Necháme připravit obsah a nasadíme schválené texty.

6

Provedeme předodletové testování

Otestujeme, zda při startu nehrozí žádné bezpečnostní riziko. I když to není dokonalé, s dalšími nápady a úpravami počítáme i po startu. Jakmile nové funkce otestujeme, doplníme je na web. Chceme se vyhnout černým dírám.

7

Odstartujeme do Vesmíru

Přehodíme doménu, aby ji našli i vaši zákazníci, kolegové a obchodní partneři, a odlétáme. Právě jsme oficiálně spustili váš projekt.

8

Zajišťujeme následný servis

I za letu nás čeká kupa práce. Doplňujeme palivo a zajišťujeme následný servis v podobě marketingu, rozvoje, vývoje dalších funkcionalit nebo sbírání zpětné vazby. Cokoli vás napadá, co se vám nezdá nebo vám schází, obstaráme.

Co vás s námi čeká

aneb Proč odstartovat s námi

Rozumné termíny

Vaše požadavky realizuje zkušená posádka v rozumném termínu. Nemusíte čekat celý světelný rok.

Zastupitelnost

Nemoci ani dovolené v týmu řídícího střediska webových letů vás neohrozí. Naše posádka má skvělou zastupitelnost, proto změnu ani nepostřehnete.

Odbornost

Naši zkušení konstruktéři, technici, testeři i designéři si poradí s každým zadáním. Snadno si poradíme i s projektem, který tvořil někdo jiný.

Komunikativnost

Odpovídáme raketovou rychlostí, kterou si můžete pojistit i smluvně. Zpravidla to však zvládáme mezi 24 - 48 hodinami.

Inspirujte se u konkurence

aneb Prohlédněte si prvky, design a funkce u jiných projektů

Máte pocit, že vašemu nápadu něco chybí a nechcete přijít s prázdnýma rukama? Jednoduše se inspirujte u projektů, které jsme tvořili pro někoho jiného. Poznamenejte si, co se vám líbí a společně pak vymyslíme, jak to celé pojmout, aby to dávalo smysl vám i vašemu byznysu.

Úspěšně naloděné projekty

Za letu už jsme nalodili spoustu projektů, na kterých neustále pracujeme. Kormidlujeme jejich směr, modernizujeme design a konstruujeme nové funkce. Návštěvníci stránek nemusí řešit velké změny nebo náhlou nefunkčnost a všechno se mění pozvolně. Podívejte se na úspěšně naloděné rakety, které křižují Vesmír.

rocket

Napište nám

Domluvíme si společnou schůzku, kde vaše nápady a návrhy probereme a zjistíme, jestli nám spolupráce bude fungovat. Až obdržíme zprávu, zavoláme vám, kvůli termínu.

Poslat signál