Emailový marketing

Využijte emailové kampaně a pravidelný mailing pro trvalé zvýšení příjmů z webu či e-shopu

Zvyšte počet objednávek od existujících klientů

Díky pravidelné komunikaci se svými zákazníky se vytváří dlouhodobý vztah mezi nimi a vaší firmou. Výsledkem je jejich loajalita, která se projevuje zejména opakovanými nákupy, doporučeními a referencemi.

Získejte nové věrné zákazníky díky emailové kampani

Anonymní návštěvníci vašeho webu se před nákupem potřebují přesvědčit o vašich kvalitách. Emailové kampaně jsou dobrý nástroj pro tento účel. Postupně je utvrzuje, že si vybírají dobře, když volí vaši firmu.

Zvyšujte pravidelnou návštěvnost vašeho webu

Email marketing je ideální způsob, jak průběžně zvyšovat návštěvnost vašeho webu. Pravidelně zasílanými informacemi obsahující odkazy zpět na vaše webové stránky připravujete půdu pro opakované návštěvy.

Skvělý poměr cena/výkon

Práce vynaložená na přípravu a provoz emailových kampaní pro váš eshop nebo web se vyplácí. Díky automatizaci stačí připravit řadu emailových zpráv jednou a ty pak fungují samostatně. Objednávky získané díky emailu mají také nejlepší poměr zisku vůči vynaloženým nákladům.

Volejte +420 725 542 843 nebo napište
a domluvíme se, jak co nejlépe vyřešit vaše požadavky

Nejlepší výsledek přináší tyto kroky

Poznáme vaše potřeby a cíle

Připravíme způsoby a cesty pro budování databáze emailů

Vypracujeme plán komunikace s různými skupinami příjemců

Připravíme obsahy jednotlivých newsletterů a emailů

Vybereme vhodný systém pro emailing

Zajistíme, aby vše technicky probíhalo, jak má

Vše pravidelně vyhodnotíme a navrhneme další postup

Co vše pomáhá emailový marketing řešit

Zvýšení počtu nových zákazníků

Nové a pravidelné nákupy od existujících zákazníků

Zavádění nových produktů

Rozjezdy prodejních akcí

Vytváření zájmu o související produkty a služby

Budování zákaznické loajality k vaší firmě

Co vše v rámci emailového marketingu zajišťujeme

Návrhy způsobů, jak získat emailové adresy - připravíme systém, jak získávat emaily od různých typů návštěvníků vašeho webu. Pro každou kategorii připravíme vhodný způsob a atraktivní nabídku pro předání emailu.

Zpracujeme obsah pro jednotlivé newslettery a emailové kampaně - pro každý newsletter připravíme návrh obsahu tak, aby odpovídal předpokládanému záměru a cíli, kterého chceme společně s vámi dosáhnout.

Automatizujeme emailing - nastavíme automatické odesílání emailů podle předem stanovených kritérií. Klienti budou dostávat jednotlivé zprávy v rámci emailových kampaní, aniž byste je museli posílat ručně. Uvítací série emailů pomůže správně "nahřát" potenciálního klienta k nákupu. Vhodně zvolené emaily nabídnou doporučené produkty k zakoupenému zboží.

Příprava landing pages - pro akce, které budeme od čtenářů newsletterů požadovat připravíme správně zvolené landing pages na vašem webu, kam se po kliknutí dostanou a kde na ně bude čekat přesně ten obsah, který díky zprávě z emailové kampaně očekávají. To zvýší jejich důvěru v profesionalitu vaší firmy a nabídky.

Personalizace e-mailových zpráv - v maximální možné míře využijeme data, která získáte o návštěvníkovi nebo existujícím klientovi. Abychom mu poskytli v rámci emailu individuálně připravenou zprávu. U obecných emailových kampaní nastavíme základní přizpůsobování, díky kterému získá pocit osobního přístupu.

Pravidelné reporty a analýzy - sledujeme, jak efektivní a úspěšné jsou jednotlivé emailové kampaně i každá emailová zpráva v nich. Na základě sesbíraných dat poté připravíme report a zároveň navrhneme další postup a případné úpravy.

Domluvte si schůzku k emailovému marketingu pro vaši firmu