11.01.2021 Autor: Tým Umimeweby.cz

Proč mít dobrý web?

Váš web je vaše výkladní skříň a podle webu vás budou hodnotit. Musíte být snadno na internetu k nalezení a musíte být pro lidi srozumitelní. Když bude váš web udělaný opravdu dobře, tak z něj lidé nebudou utíkat jinam a skutečně si přečtou, co jim chcete říct a nabídnout. A o to přeci jde.

Co dobrý web obnáší?

Dobře vytvořený a správně spravovaný web je na první pohled sympatický. Je nekomplikovaný a přehledný. Nikdo dnes nemá chuť se prokousávat něčím složitým.

Při tvorbě struktury se vžijte do nově příchozího a co nejvíc mu to usnadněte. Pamatujte, že dobrý web naviguje intuitivně. Zdůrazněte jen zásadní informace, formulujte pochopitelně a zjednodušujte ikonami. A aby vás vyhledávače zobrazovali, doplňujte web rozšiřujícími články s kvalitním obsahem.

NA 1.MÍSTĚ

Dobrý web je nejlepší nástroj na získání pozornosti. Investice do jeho vytvoření i údržby je ve všech směrech výhodná ve srovnání s ostatními druhy propagace. Jsou to informace o vás a i vaše reklama současně.

Na internetu lidé dnes stráví víc času než u televize, po tištěném médiu už nesáhnou vůbec. Investice do jiných forem reklamy je tudíž s otazníkem. A pokud budete mít text i v angličtině, dozví se o vás za jedny peníze celý svět…

JE TO VÁŠ SVĚT

Vytvoření webových stránek netrvá dlouho. Ale tím jejich život nekončí.

Hotový web je živý organismus, je to otevřený produkt, který můžete nadále upravovat, doplňovat, měnit. Podle toho, jak se vyvíjí váš svět, situace ve firmě, nabídka zboží, služby, zaměstnanci, kontakty …. prostě vy a váš život

Tento článek byl prvně publikován dne: 23.12.2019
Tvorba webu, který splní vaše očekávání

Tyto tipy do vašeho emailu hned jak se objeví

@