01.08.2019

Co udělat, než zadáte vytvoření nových internetových stránek

Než zadáte vytvoření nových internetových stránek, dobře se zamyslete nad samotným zadáním! Hned v začátcích si ujasněte nejen proč nové stránky chcete a co bude jejich obsahem, ale především jak mají obchodně a marketingově sloužit. A podle toho vytvoření vašich internetových stránek zadejte.

Proč nové stránky

Co může být důvodem pro vytvoření nových internetových stránek?

Internetový marketing na 1.místě

Je jisté, že chování uživatelů na internetu se v posledních letech hodně změnilo. Internet se stal vůdčím vyhledávacím médiem, uživatelé jsou „chytřejší“, používají stále konkrétněji vyhledávače a nekompromisně požadují rychlé a přesné odpovědi na zadané vyhledávání.

Návštěvníci také dnes používají mnohem více různých přístrojů a medií pro jejich prohlížení. Není to už jenom stolní počítač, ale celá řada různé vybavených notebooků a netbooků a stále populárnější chytré mobilní telefony a tablety.

Tomu je nezbytné se přizpůsobit při vytvoření www stránek. Nechcete přeci, aby finance vložené do nových stránek byly prakticky vyhozené z okna?

Dbejte tedy od počátku na:

Myslete na to, že internetová komunikace s návštěvníky je nezbytná funkce moderních www stránek

 

Analyzujte stávající webové stránky

Pokud již máte stávající a funkční internetové stránky, bude určitě dobré podívat se na ně podrobněji. Analýza stávajících stránek vám pomůže do nich vidět „dovnitř“ a vytěžit z nich co nejvíc.

Podrobné prozkoumání jednotlivých částí webu odhalí , které jeho části mají vaši návštěvníci rádi a naopak, která část jim působí problémy, co chybí vašim webovým stránkám, kde jsou slepá místa, která by měla být zaplněna.

Rovněž ale i jak zachovat ty funkce a vlastnosti, které si návštěvníci oblíbili a kvůli kterým na váš web chodí. Pokud něco funguje, určitě není dobré to zahodit, nýbrž zachovat. Mnohdy totiž mohou stačit pouze malé cílené úpravy, které povedou ke zvýšení výkonnosti stránek.

 

Tyto tipy do vašeho emailu hned jak se objeví

@